Kulaklık & Ses Sistemi Fiyatını Göre Mükemmel Kablosuz Kulaklık : Qcy T20 Ailypods

Kulaklık veya Ses Sistemi incelemeniz
Kimler Tercih Etmeli
Standart kullanıcılar, öğrenciler, çalışanlar

Higgs

2 GHz Mod
2 GHz
Siz değerli Frekans Severler. Sizlerin fiyat/performans ürünü olarak gördüğüm ve uzun zamandır kullanmaktan memnun kaldığım ve sizlere tavsiye etmek istediğim airpods benzeri bir yapıyla karşımıza çıkan Qcy T20 modeli ile karşınızdayım. Önce sizlere bu ürünün teknik özelliklerini sonrasında ise deneyimlere geçelim.

Ekran görüntüsü 2023-11-04 131237.pngEkran görüntüsü 2023-11-04 131327.png

Teknik özellikleri:
  • 13mm LCP kompozit diyaframlı titanyum alaşımı ile birlikte ses deneyimini arttıran sürücüsü
  • 4'lü mikrofon yapısı ve gürültü engelleme teknolojisinde ENC desteği bulundurması
  • Bluetooth 5.3 desteği bulundurması sayesinde düşük güç tüketimi, düşük güç tüketimi ve hızlı stabil bir deneyim
  • Normal kullanımda Kulaklık 5 saat müzik oynatma vaat ederken kutusu ile beraber toplamda 20 saatlik bir kullanım sunuyor.
  • Kendi uygulaması üzerinden istediğiniz şekilde kullanımının şekillendirebilirsiniz.
  • Sarj Portu: Type-C
  • Su geçirmezlik mevcut: IPX4
Deneyimlerim:
Ürünü 1 yıldır kullanmaktayım. Airpodsa para vermeden bu deneyimi edinmek isteyenler için tavsiye ederim. Bu tip kulaklıklarda bass deneyimi hiç bir kulaklıkta sonuna kadar hissedemezsiniz. Fakat bu yapıda olan kulaklıklara kıyasla beğendiğimi söyleyebilirim. Kullanım pil ömürleri sadece müzik dinlendiğinde tek sarjla 5 saat kadar götürdüğü doğru olabilir. O kadar aralıksız dinlemediğim için net bir şekilde sarj ömrünü söyleyemem lakin uzun bir pil ömrü sunuyor. Eğer telefon görüşmesi önemli değil önemli olan müziği doruklarda hissetmek isterim derseniz QCY 13 sizlere öneririm. (o da başka bir başlık altında inceleriz) ama ben iş insanıyım müzik basslarını sonuna kadar almama gerek yok. Müzik zevkimi tatmin etsin sesli konuşmada sesim karşıya net gitsin diyenlerdenseniz o zaman T20. Kulaklığın ikisini beraber kullanmak zorunda değilsiniz. Tekini çıkarıp sorunsuz şekilde kullanma imkanını size sağlamışlar. Normalde karşı tarafın kulaklık kullanıp kullanmadığını ben anlarken bu kulaklık üzerinde anlamak mümkün değil çünkü gerçekten mükemmel tasarlanmış. Oyun modu da mevcut. Fakat oyun oynamadığım için bilmiyorum. Lakin arkadaşım pubg mobile oynarken kullandı ve sesin nereden geldiğini gayet iyi anlayabiliyor ve kendisi oyun performansından memnun kaldı Sponsorluk almak isterdim ama ne mümkün değil mi.. Ürün incelememizin sonuna gelelim. Bir sonraki üründe sizlerle yeniden görüşmek üzere.

İnceleme Puanı
5.00 yıldız
Eksiler
  • Kutunun ne kadar şarjını kaldığını göremiyoruz sadece tam şarj olduğunu anlayabiliyorsunuz.
Artılar
  • Ürün fiyatının üstünde bir performans veriyor.
  • Uzun pil ömrü
  • Kulakta uzun süre bulununca ağrı yapmıyor
  • Kullanımı kişileştirme (uygulama üzerinden)
Ürün Linki
https://listelerim.hepsiburada.com/paylas/a68269b2-7591-4ea4-8c0f-18df86655d07

kaan

2 GHz Mod
2 GHz
Şu soğan görünümlü TWS kulaklıklardan bir ben mi nefret ediyorum :D

Son konular