Telefon ve Aksesuar
Kimler Tercih Etmeli
Modern Saat Arayanlar

ametiste15

Modaratör
Tavsiye Puanı
5.00 yıldız
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Galaxy Watch serisi ilk olarak spor amaçlı üzerine kurulmuştur Örneğin Galaxy Watch Active 1 ve 2,3 serisi ondan sonrası normal akıllı saat olma yolunda ilerledi (bu saat modelinden sonra daha iyileri olan 5 ve 6. Modelleri çıktı) bende olan saat Galaxy Watch 4 genel anlamda eğer pilin tamamını doldurduğumda sabah 8'den gece 12'ye kadar rahatlıkla dayanır zaten kendim de günler içerisinde denedim 10 saat 15 saat rahat dayanıyor sadece %20 %40 civarı pil kalabiliyor bu sizin günlük kullanımınıza ve güç tasarrufu kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır genel olaraktan saatten memnunum özellikleri gayet güzel Stres ölçme kalp atış ölçme not alabilme telefondeki galerinizi uygulamarinizi entegre edebiliyorsunuz örneğin WhatsApp'ı saatinize entegre edebiliyorsunuz ayrıca telefonunuz sessiz de de olsa saatiniz bildirim geldiği anda zil sesi gibi bildirim veriyor sesli bir şekilde.

1000026706.jpg

1000026707.jpg

Teknik Özellikleri:

DONANIM

• Yonga Seti (Chipset):Exynos W920

• Ana İşlemci (CPU)ARM Cortex-A55

• CPU Frekansı:1.18 GHz

• CPU Üretim Teknolojisi:5 nm

• CPU Çekirdeği:2

• Grafik İşlemci (GPU):Mali-G68

• Bellek (RAM):1.5 GB

• Dahili Depolama:16 GB

• Dahili Depolama Biçimi:eMMC

EKRAN

• Ekran:Var

• Ekran Boyutu:1.36 inç

• Ekran Çözünürlüğü:450x450 piksel

• Piksel Yoğunluğu:330 PPI

• Ekran Renk Sayısı:16M

• Ekran Teknolojisi:Super AMOLED

• Ekran Özellikleri:Corning Gorilla Glass DXDokunmatikSürekli Açık (Always-on)

GENEL ÖZELLİKLER

• Kamera:Yok

• Cihaz İşletim Sistemi:Android Wear

• İşletim Sistemi Versiyonu:Samsung One UI Watch 3

• Titreşim:Var

• Mikrofon:Var

• Hoparlör:Var

• Telefon Görüşmesi:Var

• Telefon Görüşmesi Şekli:Bluetooth ile Telefon Üzerinden

• Toza Dayanıklılık:Var

• Toza Dayanıklılık Özellikleri:IP6X

• Suya Dayanıklılık:Var

• Suya Dayanıklılık Özellikleri:IPX85 ATM

• Dil Desteği:Türkçe

• Servis ve Uygulamalar:Akıllı Bildirimler,Alarm,Askeri Standartlarda Sağlamlık (MIL-STD-810G)Darbeye Dayanıklılık,Gelen Arama,Bildirim,Gelen SMS Bildirimi,Google Asistan,Google Haritalar,Hatırlatıcılar,Hızlı Yanıt (Android)Müzik Çalar,Müzik Çalar Kontrolü,Müzik Depolama,Saat Gösterimi,SMS Görüntüleme ve Yanıtlama,Spotify,Strava,TakvimTelefonumu Bul,Uygulama Yükleyebilme (Sınırlı)

• Güvenlik ve Koruma:Acil Durum Araması (SOS),Düşme Algılama,Konum Bilgisi Paylaşma

• Sağlık ve Yaşam:Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü,Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG)Gelişmiş Uyku Monitörü,Hareketsizlik Uyarısı,Kalori Takibi,Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü,Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2 Monitörü),Sağlık Tavsiyesi,Vücut Yapısı Ölçümü

• Spor ve Aktivite:Akıllı Spor Modu,Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu,Hava Durumu,Mesafe Ölçer

• Desteklenen Aktiviteler:Bisiklet,Fitness,Koşu,Yürüyüş,Yüzme

• Antrenman Sayısıv:90 adet

• Adımsayar:Var

BATARYA

• Batarya Kapasitesi:361 mAh

• Batarya Özellikleri:Hızlı Şarj

• Şarj Biçimi:Kablosuz Güç PaylaşımıŞarj İstasyonu (Kablosuz Şarj)

• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü:40 saat

UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi:Android

• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu:Android 7.0+

Düşüncelerinizi bekliyorum.

Eksiler
Pil bence 400Mah olsaydı fena olmazdı onun dışında İşlemci en azından 1.40
ghz olsa tadından yenmez başka bir eksi göremiyorum.
Artılar
Super AMOLED Ekran
5nm mimari tasarım
Şık ve farklı renkler bulunmakta ayrıca o kavranılan bantı farklı renklerde bulabiliyorsunuz.
Ürün Linki
https://www.samsung.com/de/watches/galaxy-watch/galaxy-watch4-black-bluetooth-sm-r860nzkadbt/buy/

Muhammed Hamza Bayık

2 GHz Mod
2 GHz
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Galaxy Watch serisi ilk olarak spor amaçlı üzerine kurulmuştur Örneğin Galaxy Watch Active 1 ve 2,3 serisi ondan sonrası normal akıllı saat olma yolunda ilerledi (bu saat modelinden sonra daha iyileri olan 5 ve 6. Modelleri çıktı) bende olan saat Galaxy Watch 4 genel anlamda eğer pilin tamamını doldurduğumda sabah 8'den gece 12'ye kadar rahatlıkla dayanır zaten kendim de günler içerisinde denedim 10 saat 15 saat rahat dayanıyor sadece %20 %40 civarı pil kalabiliyor bu sizin günlük kullanımınıza ve güç tasarrufu kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır genel olaraktan saatten memnunum özellikleri gayet güzel Stres ölçme kalp atış ölçme not alabilme telefondeki galerinizi uygulamarinizi entegre edebiliyorsunuz örneğin WhatsApp'ı saatinize entegre edebiliyorsunuz ayrıca telefonunuz sessiz de de olsa saatiniz bildirim geldiği anda zil sesi gibi bildirim veriyor sesli bir şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 366

Ekli dosyayı görüntüle 367

Teknik Özellikleri:

DONANIM

• Yonga Seti (Chipset):Exynos W920

• Ana İşlemci (CPU)ARM Cortex-A55

• CPU Frekansı:1.18 GHz

• CPU Üretim Teknolojisi:5 nm

• CPU Çekirdeği:2

• Grafik İşlemci (GPU):Mali-G68

• Bellek (RAM):1.5 GB

• Dahili Depolama:16 GB

• Dahili Depolama Biçimi:eMMC

EKRAN

• Ekran:Var

• Ekran Boyutu:1.36 inç

• Ekran Çözünürlüğü:450x450 piksel

• Piksel Yoğunluğu:330 PPI

• Ekran Renk Sayısı:16M

• Ekran Teknolojisi:Super AMOLED

• Ekran Özellikleri:Corning Gorilla Glass DXDokunmatikSürekli Açık (Always-on)

GENEL ÖZELLİKLER

• Kamera:Yok

• Cihaz İşletim Sistemi:Android Wear

• İşletim Sistemi Versiyonu:Samsung One UI Watch 3

• Titreşim:Var

• Mikrofon:Var

• Hoparlör:Var

• Telefon Görüşmesi:Var

• Telefon Görüşmesi Şekli:Bluetooth ile Telefon Üzerinden

• Toza Dayanıklılık:Var

• Toza Dayanıklılık Özellikleri:IP6X

• Suya Dayanıklılık:Var

• Suya Dayanıklılık Özellikleri:IPX85 ATM

• Dil Desteği:Türkçe

• Servis ve Uygulamalar:Akıllı Bildirimler,Alarm,Askeri Standartlarda Sağlamlık (MIL-STD-810G)Darbeye Dayanıklılık,Gelen Arama,Bildirim,Gelen SMS Bildirimi,Google Asistan,Google Haritalar,Hatırlatıcılar,Hızlı Yanıt (Android)Müzik Çalar,Müzik Çalar Kontrolü,Müzik Depolama,Saat Gösterimi,SMS Görüntüleme ve Yanıtlama,Spotify,Strava,TakvimTelefonumu Bul,Uygulama Yükleyebilme (Sınırlı)

• Güvenlik ve Koruma:Acil Durum Araması (SOS),Düşme Algılama,Konum Bilgisi Paylaşma

• Sağlık ve Yaşam:Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü,Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG)Gelişmiş Uyku Monitörü,Hareketsizlik Uyarısı,Kalori Takibi,Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü,Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2 Monitörü),Sağlık Tavsiyesi,Vücut Yapısı Ölçümü

• Spor ve Aktivite:Akıllı Spor Modu,Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu,Hava Durumu,Mesafe Ölçer

• Desteklenen Aktiviteler:Bisiklet,Fitness,Koşu,Yürüyüş,Yüzme

• Antrenman Sayısıv:90 adet

• Adımsayar:Var

BATARYA

• Batarya Kapasitesi:361 mAh

• Batarya Özellikleri:Hızlı Şarj

• Şarj Biçimi:Kablosuz Güç PaylaşımıŞarj İstasyonu (Kablosuz Şarj)

• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü:40 saat

UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi:Android

• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu:Android 7.0+

Düşüncelerinizi bekliyorum.
Aç karnına inceleme yemek gibisi yok. Orucum ama olsun 😁

Son konular