ametiste15

Modaratör
Ekran karti konusunda beğendiğim markalar bence Asus Dual ve Rog Strix dostlar onların dışında Msi bazı modeller olabilir sizce nelerdir?

Mr. Falcon

New member
Hep Galax, Gainward ve PNY gibi markaları kullandım. Açıkçası büyük farklar gözlemlemedim FPS açısından aynı seri kartlar bir fark göstermez fark gösterebilecek tek durum soğutma da görünür. Soğutma açısından da saydığım markalar gerçekten F/P konusunda tercih edilebilir duruyor. Günümüz ekonomisinde bunlar göz önünde tutulması gerekilen durumlar bence.

Oguzkardo

Member
Msi soğutma konusunda ve yazılım konusunda diğer ekran kartı üreticilerinden bir adım önde gibi bu yüzden her zaman önceliğim Msi

Başka markaların bu kadar iyi bir iş çıkarttığını düşünmüyorum tek Asus olabilir berki PNY diğer markalarda genel olarak soğutma problemi gördüm azda olsa performans kaybı ama f/p berki daha iyi olabilir ben Msi gtx 1650 Oc ventus kullanıyorum şuanlık memnumun soğutma ve performans çok önemlimi bilmiyorum abi estetik olarak da güzel duran bir ekran kartı tabi ilerde kendilerini geliştirlerse bu markalar daha iyi işler çıkacağına inanıyorum

MertTheTechnician

New member
Asus Dual önceliğimdir. MSI ventus da severim baya. Onun dışında ASrock challenger serisi tasarım olarak mükemmel şekilde hoşuma gidiyor.
(adamlar ne yapmış diyorum valla.)

Volavelona

New member
Galax 40 serisi ST kartları çok başarılı ama çoğu kişinin haberi bile yok... Yakın zamanda bi rehber çıkartıcam orada tüm marka modellerden bahsedicem

Son konular