F/P Sistem 2.El Piyasası! 6000 TL'ye PC Toplama (Bilgisayar Ekran Kartı ve İşlemci Tavsiyeleri)

F/P Sistem

Frekans

Frekans TV
Yönetici
Selam Dostlar, 6000 TL civarı alınabilecek 2.el bilgisayar tavsiyesinden ziyade 2.el donanım ekran kartı, işlemci, anakart, ssd ve bilgisayar kasası piyasasına da bakıyorum.2.el pc toplamak riskli mi?Nasıl toplanır?Sıkıntı yaşar mıyım?Nasıl bir süreç beni bekliyor?2.elin avantajları neler?2.elin dezavantajları neler?

.
#bilgisayar #ikinciel #sistem #pc #frekans #frekanstv #ucuzbilgisayar #apu #amd #intel #ryzen

KWinchester

New member
Selam Dostlar, 6000 TL civarı alınabilecek 2.el bilgisayar tavsiyesinden ziyade 2.el donanım ekran kartı, işlemci, anakart, ssd ve bilgisayar kasası piyasasına da bakıyorum.2.el pc toplamak riskli mi?Nasıl toplanır?Sıkıntı yaşar mıyım?Nasıl bir süreç beni bekliyor?2.elin avantajları neler?2.elin dezavantajları neler?

.
#bilgisayar #ikinciel #sistem #pc #frekans #frekanstv #ucuzbilgisayar #apu #amd #intel #ryzen
Videoyu izleyip geldim abi. Ben normalde EXP GDC ile laptopta eGpu ile GTX 1060 kullanıyordum. Beni tatmin edecek bir performansta alıyordum. Lakin foruma da açtım konuyu bir problem yaşadım bu sistemle ilgili. Şuan elimde GTX 1060 3gb ve 500W bequite 80+ PSU var. Hani zaten önemli olan bir kaç parça elimde olunca kasa mı toplasam dedim. Sistemi tamamlamak istesem Max performans min fiyat şeklinde anakart,ram,işlemci ne almalıyım.

Son konular