Kullandığınız GNU/Linux Masaüstü Görünümleriniz

Linux Flavor

Member
Hepinize Selamlar
GNU/Linux'un ne kadar kullanışlı olduğunu biliyoruz ve aynı zamanda özelleştirmeyi ne kadar sevdiğinizide biliyoruz
Peki Sizlerin Masaüstü Görünümü nasıldır ?
Edit : Ayrıca Windows,MacOS,BSD ve... İşletim Sistemine Sahip kullanıcılarda kullandıkları Masaüstü Görüntülerini paylaşabilir.
=================================

Benim kullandığım masaüstü görünümüEkran_Goruntusu_-_2023-09-09_18-59-05.jpg
Gruvbox gtk Theme

Son düzenleme:

turkmen

2 GHz Mod
2 GHz
Sadece C'de kod yazmak ve vscode içinde WSL kullanabilmek için yüklediğimden benimkisi böyle.
Tabii grafik arayüzü yok ama terminal bana yetiyor 😂😂
Bu arada terminali güzelleştiren araçlar vardı onlar linux subsystem for windows altında çalışıyor mu acaba ya

Screenshot_1.png

Linux Flavor

Member
Sadece C'de kod yazmak ve vscode içinde WSL kullanabilmek için yüklediğimden benimkisi böyle.
Tabii grafik arayüzü yok ama terminal bana yetiyor 😂😂
Bu arada terminali güzelleştiren araçlar vardı onlar linux subsystem for windows altında çalışıyor mu acaba ya

Ekli dosyayı görüntüle 76
Aslında Windows'ta wayland ve x11 görüntü sunucusu kullanarak grafik arayüzü kurabilirsin
Terminal için önerim
PowerShell için ohmyposh
Bash için ohmybash
Kullanmakla başlayabilirsin

Muhammed Hamza Bayık

2 GHz Mod
2 GHz
Hepinize Selamlar
GNU/Linux'un ne kadar kullanışlı olduğunu biliyoruz ve aynı zamanda özelleştirmeyi ne kadar sevdiğinizide biliyoruz
Peki Sizlerin Masaüstü Görünümü nasıldır ?
Edit : Ayrıca Windows,MacOS,BSD ve... İşletim Sistemine Sahip kullanıcılarda kullandıkları Masaüstü Görüntülerini paylaşabilir.
=================================

Benim kullandığım masaüstü görünümüEkli dosyayı görüntüle 73
Gruvbox gtk Theme
Linux'u hem arayüz hem de akıcılık noktasında oldukça beğensemde, kullanımına bir türlü alışamadım. Bilemiyorum belkide benim beceriksizliğimdendir. Buyrun
Ekran Alıntısı-min.PNG

KaanEL

Active member
1707330878276.png
Evet, kare monitörden kurtulamadım. En yakın zamanda 1080P geçicem. (En azından 24 inc)
Üstüne sistemde KMSpico çıktığı için Windows gitti, güvenilir ucuz sitede bulamadım ve almadım.
Linux veya MacOS filan hiçbir zaman ilgimi çekmedi, eski kafalı biriyim. Alıştığım şeyi bırakmam çoğunlukla. Birde Windows en iyi oyun ve uygulama platformu zaten.

Normalde Masaüstüne oyun veya uygulama asla koymam, hep başlattan açarım. Halada öyle yapıyorum doğrusu.

Son konular