Acil Forum ile ilgilenecek arkadaşlar aranıyor!

Acil

Frekans

Frekans TV
Yönetici
Başvurmak istiyorum ne yapmalıyım
Yani emek harcadıkça ve foruma katkı sağladıkça kafamdan geçen iyi bir ekip kurmak ve onlarla ilerlemek. Yeri geldiğnde de destek olmak. Bir süre takıl deneyimin var mı ondan bahset. Zaten ben görürüm dost.

kaan

2 GHz Mod
2 GHz
Yani emek harcadıkça ve foruma katkı sağladıkça kafamdan geçen iyi bir ekip kurmak ve onlarla ilerlemek. Yeri geldiğnde de destek olmak. Bir süre takıl deneyimin var mı ondan bahset. Zaten ben görürüm dost.
Aktif bir forumda deneyimim olmadı ama daha önceden bir iki ufak forumda denemiştim. Bir de kendim forum kurup takılıyordum öyle, oralardan kalma bilgiler sadece :D Ama forumlarda aktif takılıyorum, nerede ne yapılması gerektiğini biliyorum ve forum yönetimi ile ilgili az çok bilgim var.

Oguzkardo

Member
Adım:Oğuz

Yaşım:17

Discord: draven5792

Günlük Ortalama Siteyle İlgilenebileceğim Süre: 5-6 saat

Uzun yıllardır çeşitli forumlarda aktif olarak üyeyim ve bu süreç içinde baya deneyim biriktirdim Forumların çalışma mantığını moderasyon ve kullanıcıların karşılaşabileceği teknik sorunları çözebilirim

Aynı zamanda forumdaki platformlar hakkında bilgi sahibiyim Kullanıcıların sorunlarını hızlı ve mantıklı bir şekilde çözebilmek için gerekli beceri sahibim ve kullanıcıları doğru kaynaklara yönlendirebilir kullanıcılar arasındaki sorunları çözebilir ve gerekeni yapabilirim

Ayrıca kullanıcılara yardım etmek ve forumun düzenini sürdürmek konusunda başarılı olabileceğime inanıyorum topluluğun ihtiyaçlarına duyarlı ve yardımsever bir şekilde çalışmayı taahhüt ediyorum

Son düzenleme:

Frekans

Frekans TV
Yönetici
Tamamdır dostlar hepinize döneceğim zaten discordda bunun için özel bir oda açtım. Özelden size davetiyeyi atıyorum.

Higgs

2 GHz Mod
2 GHz
Merhaba Frekans.. Ben Berke. Sitelerde ve discord üzerinden ciddi deneyimler elde ettim. 9.sınıftan biri pc tamir edip onları al sat yaptım ve bunlarda yetmedi. Laptop ve bilgisayar bakımları ile uğraştım. Elime arkadaşlardan veya mağaza üzerinden tanıdıklarla sayesinde ürünleri inceledim. Senin gibi değerli biriyle çalışmak isterim. Vaktimi burada bulunan değerli kullanıcılara ayırıp onlara deneyimimi paylaşabilirim. Oyun deneyimim ise 2008 li yıllardan cs 1.6 ve nostaljik kimsenin bilmediği efsane oyunlardan başladı. Ciddi bir şekilde araştırmalar yapıyor. Gündemi elimden geldiğince takip ediyorum. Bilimkurgu ve korku hikayeleri üzerinden para kazansam da uzun ayrıntılı makaleler de burada yazabilirim.

Frekans

Frekans TV
Yönetici
Merhaba Frekans.. Ben Berke. Sitelerde ve discord üzerinden ciddi deneyimler elde ettim. 9.sınıftan biri pc tamir edip onları al sat yaptım ve bunlarda yetmedi. Laptop ve bilgisayar bakımları ile uğraştım. Elime arkadaşlardan veya mağaza üzerinden tanıdıklarla sayesinde ürünleri inceledim. Senin gibi değerli biriyle çalışmak isterim. Vaktimi burada bulunan değerli kullanıcılara ayırıp onlara deneyimimi paylaşabilirim. Oyun deneyimim ise 2008 li yıllardan cs 1.6 ve nostaljik kimsenin bilmediği efsane oyunlardan başladı. Ciddi bir şekilde araştırmalar yapıyor. Gündemi elimden geldiğince takip ediyorum. Bilimkurgu ve korku hikayeleri üzerinden para kazansam da uzun ayrıntılı makaleler de burada yazabilirim.
Harika zaten açık platform olduğu için isteyen istediği bilgiyi aktarabilir.

turkmen

2 GHz Mod
2 GHz
Merhaba, bilgisayar programcılığı mezunuyum ve şu an aktif olarak bilişim vadisinde yazılım işleriyle uğraşıyorum. Ben daha çok teknik konuda da yardımcı olmak isterim. Her ne kadar xenfero ve php sevmesem de güvenlik konusunda da bazı şeyler paylaşmak isterim.

Son düzenleme:

Frekans

Frekans TV
Yönetici
Şimdilik 2 GHz deneme yetkisi verdim. Özellikle konu açış ve aktif olmuş arkadaşlara. Bu değişebilir. 2 GHz Juniour olarak geçiyor, sizi tanıdıkça ve beraber güzel şeyler paylaştıkça arttıracağım, ya da düşüreceğim (ileride abi neden gitti yetki diye sormayın, bu ara yetkidir yani kalıcı değildir). Umarım beni de anlarsınız adaletli ve eşit yaklaşmaya çalışıyorum. Hayırlı olsun dostlarım.

Son düzenleme:

turkmen

2 GHz Mod
2 GHz
Şimdilik 2 GHz deneme yetkisi verdim. Özellikle konu açış ve aktif olmuş arkadaşlara. Bu değişe de bilir. 2 GHz Juniour olarak geçiyor, sizi tanıdıkça ve beraber güzel şeyler paylaştıkça arttıracağım, ya da düşüreceğim (ileride abi neden gitti yetki diye sormayın, bu ara yetkidir yani kalıcı değildir). Umarım beni de anlarsınız adaletli ve eşit yaklaşmaya çalışıyorum. Hayırlı olsun dostlarım.
anladım teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Son konular