Kimler Tercih Etmeli
Standart kullanıcılar, öğrenciler, çalışanlar

Higgs

2 GHz Mod
2 GHz
Tavsiye Puanı
5.00 yıldız
Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ve kullanmaktan memnun kaldığım sizlerin de aşina olduğu Everest markasının bana göre fiyat/performans anlamında en iyisi olan bu fare hakkında siz Frekans Sevenlere deneyimlerimi anlatmak istiyorum :)
1698790025749.png
Fare de hem Bluetooth desteği hem de USB desteği bulunmakta. Ürünün ledleri yanmasına rağmen sarj süresi arkadaşlarımın kullandığı ucuz Bluetooth farelere kıyasla fazlasıyla uzun geldi. Ayrıca bu ürünün çakma versiyonları ile karıştırmayın buna benzer çok ürün var. Özellikle Trendyolda bir satıcı bunun benzerini yapıp orijinal diyerek ben aldığım zamanlar satıyordu. Çakma ürün satmasına rağmen de ürün puanı yüksekti. Ürünün benim gözümde iki sıkıntısı var. Bunlardan biri ürün mikro USB ile şarj olması. Dışarda olduğunuz zaman bu farenin şarjı bitmesi halinde vay halinize çünkü artık dışarda bu kablodan bulamazsınız. Bir diğer sıkıntıda (benim cihazdan da kaynaklı olabilir) usb ile pc bağlantısı yapmaya çalışırken bazı zamanlar usbyi görmüyor. Ben zaten genel olarak telefonumda tabletimde ve bilgisayarımda Bluetooth üzerinden bağlandığım Bluetooth tarafında sıkıntı olmadığını söyleyebilirim. Ürün kütüphane kullanımlarına uygun sessiz ve ele oturan bir yapısı var. Yaptığım testlerde 2 saatte şarj olurken, normal bir kullanıcı için şarj süresi 1 haftayı görmektedir. İncelemenin sonuna geldik. Yorumlarda sorunuz varsa sorabilirsiniz. Başka bir incelemede görüşmek üzere.

Eksiler
Ürün micro usb ile sarj oluyor
Rpg ışıkların ışıkların kendi kendine yanması ve pil ömrünü azaltması
Artılar
Ürünün dokusu kaliteli bir hissiyat sunuyor ve eli terletmiyor
Ürünün tıklama sesi oldukça düşük
2 yıllık Everest garantisi ile birlikte geliyor
Ürün 2 saatte tam doluma ulaşıyor ve 5 gün sarj ömrü sunuyor
Ürün Linki
https://www.hepsiburada.com/everest-sm-bt11-ince-rgb-kablosuz-mouse-p-HBV00001AJ1CJ?magaza=TEPEAVM

caglardora

New member
Everest'in bir klavyesini kullandım.. 20 gün olmadan WASD tuşları silindi :D O günden sonra da daha bu markayı tercih etmedim. Tavsiye de etmem açıkçası.

Higgs

2 GHz Mod
2 GHz
Everest'in bir klavyesini kullandım.. 20 gün olmadan WASD tuşları silindi :D O günden sonra da daha bu markayı tercih etmedim. Tavsiye de etmem açıkçası.
Ben de uzaktan duydum ve marka bilinirliği var diye aldım. Klavye konusunda pek fazla almadım. Bir tane klavye bana ömürlük yetiyor. Piranha klavye beni hüsran etti. O da hem tuş silindi hemde bir vurmaya kırıldı. O zamanlar çocuğum bir de kırılmaması gerekirdi.

Son konular