Diğer Ürün ve Hizmetler AEG AF6-1-4ST AirFryer 8 Programlı Dokunmatik Sıcak Hava Fritözü

Diğer Ürün ve Hizmetler; kategoride olmayan farklı teknolojik ürün veya hizmet.
Kimler Tercih Etmeli
2 kişilik aile için uygun ve etkili ürün arayanlar

Frekans

Frekans TV
Yönetici
Tavsiye Puanı
5.00 yıldız
Yaklaşık 1 aydır kullandığım AirFryer hakkında ilk izlenimlerimi paylaşmam gerekirse; malzeme kalitesi gayet iyi. Tak çıkar haznesi pratik. Fakat içerisindeki ızgarayı harici olarak sökmeyi ve direkt tabanı kullanabilmeyi isterdim. Tuşların tepkileri hızlı ve 1500W'lık cihaz gücü de 2 kişilik bir aile için fazlasıyla yeterli.

Screenshot_14.jpg

Gelelim en merak edilen konuya; patatesi iyi mi? Patates kızartmasını 12 dk'da sulandırmadan çıtır çıtır yapabiliyor. Arada havalandırmanız ve pişirme işlemini o şekilde devam ettirmeniz gerek. Farklı yieycek modları var. Ben közde mısır bile yaptım. Sadece mısır patlatmayı denediğimde elbette başarılı olamadım. Sonuç olarak gücü ve performansı epey tatmin edici.

• AirFryer’ın sıcak hava sirkülasyonu sayesinde çok az veya hiç yağ içermeyen net sonuçlar.
  • Çok az yağ kullanarak veya hiç yağ kullanmadan çıtır çıtır, lezzetli kızarmış yiyeceklerin tadını çıkarın. Çok yönlü Gourmet 6 AirFryer, kızartma, ızgara, kavurma ve hatta fırınlamaya olanak tanır. Tüm aile için lezzetli ve sağlıklı yiyecekler.
  • Önceden ayarlanmış sekiz programla sağlıklı, lezzetli yemekleri rahatça pişirin.
  • Çıkarılabilir sepet, bütün bir tavuğa sığacak kadar cömert bir kapasiteye sahiptir.
  • Air Fryer tüm çıkarılabilir parçaları, kolay temizlik için bulaşık makinesinde yıkanabilir
  • Birinci sınıf bir görünüm ve dayanıklı kaplama için paslanmaz çelik ön gövde
  • Electrolux Türkiye garantili.

Eksiler
Değişebilir ızgara ve farklı başlıklar
Artılar
Fiyat performans

kaan

2 GHz Mod
2 GHz
Bu airfryer ürünlerinin patatesi başarılı bir şekilde kızartması demek o ürünün başarılı olduğnu göstermesi demektir benim için 😅

Son konular